این یكسری نرم افزار كم حجم برای كامپیوتر هست.كه یك مختصر توضیحی در كنار هریك دادم.منتظر باقی نرم افزار ها باشید.نظر یادتون نره!!!
- Free Hex Editor (Frhed 1.4.0) : یک Hex ادیتور رایگان برای ویندوز. حجم در حدود 200 کیلوبایت. (جدید)
- GreenBits 1.0 : یک دانلود منیجر (برنامه ایی برای مدیریت دانلودهای شما از اینترنت) رایگان برای شما. البته شما باید JRE 6 روی سیستم‌تان نصب باشد. حجم فقط 9 کیلوبایت!! (جدید)
- ResEdit 1.4.4.17 : یک Resource Editor رایگان و کم حجم برای ویندوز های 32 بیتی. (جدید)
- PAD 2 HTML 1.01 : این برنامه رایگان و کم حجم همانطور که از نامش پیداست یک فایل PAD را به کدهای HTML تبدیل می کند. (جدید)
- Virus Effect Remover 2.4 : یک برنامه برای پاک کردن رجیستری ویندوز و فایل های سیستمی از ویروس. حجم فقط 1.20 مگابایت.
- Reminder Cube 4.1 : یک تقویم برای دسکتاپ شما که با توجه به حجم سنگینش ( حدود 35 مگابایت ) خیلی کار مفید برایتان انجام خواهد داد.
- Exe Info 1.01 : این برنامه رایگان اطلاعات عمومی مربوط به یک فایل اجرایی (EXE) و یا یک فایل DLL یا فایل‌های OCX یا فایل های درایور ها را در اختیار شما قرار می دهد. حجم در حدود 11 کیلوبایت !!
- Icons Extract 1.45 : این برنامه رایگان فایل ها و فلدرهای کامپیوتر شما را میگردد و آیکن ها را از فایل های EXE ، DLL و ... خارج می کند.
- Zip Installer 1.21 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.
- Hash My Files 1.43 : یک ابزار کوچک و 45 کیلوبایتی برای محاسبه کدهای MD5 و SH1 برای یک یا چند فایل. این برنامه هم مجانی و رایگان است.
- Explorestart 1.00 : یک برنامه ریز برای restart اکسپلورر و اینترنت اکسپلورر. توضیحات بیشتر در صفحه اختصاصی این برنامه.
- File Date Changer 1.1 : یک ابزار رایگان و کوچک برای تغییر تاریخ ساخت، تاریخ آخرین تغییر و تاریخ دسترسی یک یا چند فایل.حجم فقط بیست کیلویایت!
- JR View 1.00 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.
- Startup Run 1.22 : این ابزار رایگان و مجانی و کم حجم، لیستی از برنامه هایی که در ابتدای ویندوز به طور اتوماتیک اجرا می شوند را لیست می کند.
- Driver View 1.16 : این ابزار رایگان و کم حجم، لیستی از همه درایور های قطعاتی را که روی سیستم شما لود شده است را، نشان می‌دهد.
- ActiveX Helper 1.12 : این برنامه مجانی اطلاعاتی در خصوص کامپوننت های ActiveX نصب شده بر روی سیستم شما ارائه می دهد.
- Wireless Net View 1.12 : این برنامه رایگان و کم حجم، در زمینه کار شما می نشیند و برای مانیتور کردن شبکه های وایرلس اطراف شما به کار می رود.
- USB Deview 1.30 : با کمک این برنامه رایگانو 50 کیلوبایتی میتوانید از تمام وسایلی که به صورت USB به کامپیوتر متصل شده اند، آگاه شوید. مجانی!
- DLL Export Viewer 1.26 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.
- Turn Flash 2.10 : با کمک این برنامه مجانی و کوچک می توانید به راحتی فلش را در اینترنت اکسپلورر فعال یا غیر فعال کنید.
- Tags Report 1.00 : این برنامه رایگان یک فایل HTML را می خواند و اطلاعاتی راجع به تگ های به کار رفته در آن منتشر می کند.
- Goog Rank 1.01 : یک برنامه که به تنهایی و بدون نیاز به گوگل تولبار یا ... پیج رنک گوگل یک صفحه وب را به شما نشان می دهد. حجم را حدس بزنید؛ فقط 17 کیلوبایت!
- IP Info Offline 1.05 : این برنامه به شما اجازه میدهد که اطلاعات مربوط به یک آی پی آدرسرا مشاهده کنید بدون اینکه به یک سرور خارجی متصل باشید.
- DNS Data View 1.00 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.
- Whois This Domain 1.31 : یک برنامه برای بدست آوردن اطلاعات از یک دامین (دامنه) ثبت شده. مجانی و در حدود چهل کیلوبایت!
- IP Net Info 1.18 : به این برنامه رایگان و حدودا پنجاه کیلوبایتی، یک آی پی آدرس می دهید و این برنامه هم اطلاعات مختلفی راجع به آن آی پی آدرس در اختیار شما قرار می دهد.
- Volumouse 1.65 : یک ابزار کوچک و رایگان که با کمک آن براحتی و با کمک موس می توانید صدای سیستم را کنترل کنید. حجم فقط 47 کیلوبایت.
- ActiveX Compatibiliy Manager 1.00 : با کمک این برنامه رایگان می توانید به سادگی کامپوننت ActiveX را در اینترنت اکسپلورر فعال یا غیر فعال کنید. حجم قط 40 کیلوبایت.
- Favorites View 1.20 : این برنامه تمام آدرس های ذخیره شده در بخش Favorite مرورگرهای اینترنت اکسپلورر و موزیلا را در یک صفحه به شما نشان می‌دهد.
- My Last Search 1.35 : این برنامه همانطور که از نامش پیداست آخرین جستجوهای شما در جستجوگرهای معروف را برایتان ذخیره می کند.
- IE Design Mode 1.00 : این برنامه رایگان یک گزینه جدید به منوی اینترنت اکسپلورر شما اضافه می کند که به کمک آن می‌توانید صفحه باز شده در مرورگر اینترنت اکسپلورر را به حالت Design (طراحی) و تغییر ببرید.
- Chrome Cache View 1.10 : یک برنامه رایگان برای خواندن پوشه ی Cache مرورگر گوگل کروم مشاهده لیست همه فایل های ذخیره شده در آن.
- Opera Cache View 1.15 : یک برنامه رایگان برای خواندن پوشه ی Cache مرورگر اپرا مشاهده لیست همه فایل های ذخیره شده در آن.
- Mozilla Cache View 1.17 : یک برنامه رایگان برای خواندن پوشه ی Cache مرورگر موزیلا، فایرفاکس و نت اسکیپ و مشاهده لیست همه فایل های ذخیره شده در آن.
- Mozilla History View 1.18 : یک برنامه رایگان برای نشان دادن آدرس هایی که (URL) در چند روز اخیر از آن ها بازدید به عمل آورده اید. این برنامه مختص مرورگر موزیلا (فایرفاکس) است.
- Mozilla Cookies View 1.26 : یک برنامه ساده و رایگان برای مدیریت کوکی ها در مرورگر موزیلا (فایرفاکس).
- IE History View 1.37 : یک برنامه رایگان برای نشان دادن آدرس هایی که (URL) در چند روز اخیر از آن ها بازدید به عمل آورده اید. این برنامه مختص مرورگر اینترنت اکسپلورر است.
- IE Cache View 1.25 : یک برنامه رایگان و حدودا 50 کیلوبایتی!! برای خواندن پوشه ی Cache اینترنت اکسپلورر و مشاهده لیست همه فایل های ذخیره شده در آن.
- IE Cookies View 1.73 : یک برنامه رایگان و حدودا صد کیلوبایتی برای نمایش ریز اطلاعات همه کوکی های اینترنت اکسپلورر که بر روی کامپیوتر شما ذخیره شده اند با امکانات مختلف.
- Ping Info View 1.20 : یک برنامه رایگان و کم حجم که به شما اجازه می دهد به سادگی چندین هاست نیم و آی پی آدرس را پینگ کنید.
- Net Res View 1.16 : یک ابزار رایگان برای مشاهده همه منابع (کامپیوترها، پرینترها و ...) موجود در شبکه شما.
- Curr Ports 1.60 : یک برنامه رایگان که همانطور که از نامش پیداست کارش در خصوص پورت های سیستم می باشد. مجانی و حجم در حدود 56 کیلوبایت.
- Socket Sniff 1.02 : برنامه ایی رایگان که به شما اجازه می دهد Windows Sockes های فعال برای فرایندهای انتخاب شده را مشاهده کنید.
- Smart Sniff 1.45 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.
- Win Mess Control 1.00 : یک برنامه رایگان و فقط ده کیلوبایت برای فعال یا غیرفعال کردن برنامه Windows Messenger در ویندوز ایکس پی. این برنامه مفید و مجانی را از دست ندهید.
- Nir Ext 1.01 : این برنامه کوچک و مجانی سه بخش مفید را به محیط ویندوز اکسپلورر اضافه می کند. اطلاعات بیشتر در صفحه اختصاصی این برنامه.
- Inside Clipboard 1.10 : یک برنامه رایگان برای مدیریت بخش Clipboard در ویندوز. وقتی یک فایل (اعم از تکست، HTML و ...) را در حافظه ویندوز کپی می کنید، با این برنامه می تواند مدیریتی بر آن و بر فایل هایی که قبل از آن در حافظه ویندوز کپی کرده اید، داشته باشید.
- Special Folders View 1.05 : رفتن به فلدر های خاص و ویژه که خودتان تعیین کرده اید، به سرعت و به سادگی. مجانی و حجم در حدود 35 کیلوبایت !!
- My Uninstaller 1.42 : یک برنامه رایگان مشابه بخش Add Remove Program در کنترل پنل شما. این برنامه کارش حذف کامل برنامه های مختلف از روی سیستم شماست. اگه با کمک بخش Add Remove Program در کنترل پنل نتوانستید یک برنامه را از روی سیستم حذف کنید، این برنامه ریز و رایگان را از دست ندهید.
- File Types Man 1.11 : مشابه این این برنامه در Folder Option شما نیز وجود داد. با کمک این برنامه می توانید مدیریتی بر همه ی پسوندهای فایل ها در سیستم تان داشته باشید.

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 28 بهمن 1387    | توسط: admin امیرجان    | طبقه بندی: رایانه،     | نظرات()